4. turnaj - 19.11.

Pinkálisti představují 4. turnaj ze série PINKÁLISTI TOUR 2011!!! Jako již tradičně se jedná o turnaj v párových disciplínách, tudíž čtyřhra muži, čtyřhra ženy a velmi populární smíšená čtyřhra, která se jako již tradičně těší největší oblibě. 4. turnaj PT2011 se uskuteční v sobotu 19. listopadu 2011 v Ústí nad Labem na hale Stříbrníky! Prezentace účastníků turnaje proběhne v čase 8:00 až 8:15. Poté se uskuteční rozlosování turnaje a v 8:30 se zahájí boje v pánské a dámské čtyřhře. Po ukončení zápasů v těchto disciplínách začne turnaj v mixu. Přesný systém turnaje bude upřesněn na základě počtu přihlášek. S největší pravděpodobností se však bude hrát ve skupinách s následujícím postupem do vyřazovacích bojů.

Partnery turnaje jsou opět firmy SOTEX - www.sotx.cz, www.sotxsports.com, internetové obchody www.360s.cz a www.sportprotebe.cz, dále pak koupelnové studio IBIZA, s.r.o. - www.ibiza-koupelny.cz, jazyková agentura GERMA - www.germa.cz a mediálním partnerem turnaj je opět skvělý badmintonový  portál www.badec.cz

Rádi bychom na turnaj pozvali i další hráče a milovníky badmintonu, kteří se z nějakého důvodu nemohou zúčastnit samotné hry. Přiďte se podívat na přehlídku skvělého badmintonu v podání těch nejlepších neregistrovaných hráčů!!! Zárukou tohoto jsou bezesporu již přihlášení playeři a playerky v čele s obhájci vítězství ve smíšené čtyřhře z Mistrovství Ústí nad Labem 2011 z řad domácích Pinkálistů, dvojice Vorlíček - Pilařová. Nebo skvělý pražský deblový pár Matyáš - Finer, rovněž vítězi Mistrovství Ústí nad Labem. Velmi dobrou podívanou slibuje i dámská čtyřhra, kde se k dnešnímu dni prezentovalo již 10 párů. Potěšující zprávou je, že domácí Pinkálisté mají i v této disciplíně hojné zastoupení.

REPORTÁŽ ZE 4. TURNAJE PINKÁLISTI TOUR 2011

Propozice na 4. turnaj ze série PINKÁLISTI TOUR 2011

 Seznam účastníků - 4.turnaj PT2011.pdf (338,9 kB)

 

PINKÁLISTI TOUR 2011

Vyhledávání

© 2011 Pinkálisti Ústí nad Labem