Výsledky 1. turnaje SOTX série

14.09.2011 07:11

V sobotu 10. 9. se v ústeckém T-Clubu uskutečnil první turnaj ze série SOTX. Za účasti 20 mužů všech výkonnostních kategorií a 4 žen se odehrálo celkem 72 zápasů. Pánský singl se hrál „švýcarským systémem“ na 6 kol. Dámy hrály v jedné skupině na dvě kola.

Roli jasného favorita potvrdil bývalý registrovaný hráč a v současné době trenér badmintonu Patrik Vrabec, který neměl absolutně konkurenci. Jeho impozantní skóre 252:82 budiž toho důkazem. Na dalších místech se umístil Ondřej Hájek, který pohrál pouze s již zmiňovaným Patrikem. Velkým překvapením je pak umístění Honzy Peřiny, který se konečně probojoval na stupně vítězů a obsadil tedy krásné 3. místo. Naopak za zklamání turnaje by se dalo považovat 7. místo Tomáše Kostky a 10. místo Míry Nováka.

V dámské části turnaje se nejvíce dařilo Monice Rokůskové, která nedala svým soupeřkám šanci a vyhrála podobně jako Patrik bez ztráty jediného setu. I její výsledné skóre je hodně slušné, konkrétně 252:129.

Podrobnosti o turnaji, fotogalerii, kompletní výsledky a statistiky najdete na stránkách www.ebadminton.cz

Sotx série bude pokračovat druhým turnajem již 8. října.