Pinkálisti Ústí nad Labem

Pinkálisti vznikli léta páně 2009. Zakladatelem se stala Jana Pilařová, která tak nazvala skupinu hráčů, pro které organizovala veřejné hraní. Název je ideální i z toho důvodu, že dobře vystihuje, jakým stylem my amatéři hrajeme... tedy vlastně pinkáme! ;) Takže prostě Pinkálisti! ;)

 

Pinkálisti - 23.6. - trénink na SKP

 

Družstvo Pinkálistů, 4. 12. 2011

Pavel, 22. 7. 2011

 

Proč "badecusti"?

Vzhledem k tomu, že patřím mezi badmintonové nadšence a vzhledem k tomu, že mám rád turnaje, rozhodl jsem se v září 2010 uspořádat první turnaj v párových disciplínách "PINKÁLISTI OPEN 2010". Protože měl turnaj kladný ohlas, navázal jsem na něj sérií turnajů, kterou jsem nazval "PINKÁLISTI TOUR 2011". Na začátku roku jsem tedy spolu s Janou uspořádal další dva turnaje v párovkách. Obou turnajů ze zúčastnilo něco mězi 55 - 60 hráči z různých koutů celé republiky! A protože kvalitní turnaj potřebuje "nějaký" web, tak vznikl "badecusti"! ;)

Na našem webu se vás, badmintonové nadšence, budeme snažit informovat o námi chystaných turnajích a společných akcích v rámci Pinkálistů, ať už se bude jednat o různé sportovní akce nebo třeba turnajové výjezdy!

 

Sportu zdar a badec obzvláště!!!

 

Pavel, 23.6.2011

PINKÁLISTI ÚSTÍ NAD LABEM

OFICIÁLNÍ PARTNER

Vyhledávání

© 2011 Pinkálisti Ústí nad Labem